سامانه وبلاگ دهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی راه اندازی شد. سامانه وبلاگ دهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه جهت وبلاگنویسی، انتشار اخبار، گزارشات، مقالات، تصاویر و دل نوشته های اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه با موضوعات علمی، فرهنگی و … راه اندازی شد. اختصاص یک آدرس […]

به سامانه وبلاگدهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خوش آمدید   لیست وبلاگهای ثبت شده:   آخرین نوشته های ارسال شده:  

بازدید ریاست دانشگاه از اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه روابط عمومی دانشگاه: همزمان با هفته پژوهش دکتر پیوندی رئیس دانشگاه به همراه دکتر زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه از اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه بازدید کرد. دکتر پیوندی در این برنامه از بخشهای مختلف این اداره نظیر پرتال سازمانی، شبکه، سخت افزار، […]

قوانین سایت

بسمه تعالی

توافقنامه استفاده از وبلاگ های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

۱٫از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم سایبری شود و خلاف امنیت و استقلال ملی کشور باشد پرهیز شود.

۲٫وبلاگهایی که اقدام به انتشار تصاویر یا مطالب مستهجن و خلاف شئونات اسلامی  کنند و  یا به مقامات ایران، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند  مسدود خواهند شد.

۳٫وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت، هک و…) امنیت سایت را دچار خطر کنند  مسدود خواهد شد.

۴٫در جهت حفظ منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده،  وبلاگهای آزمایشی و وبلاگهای غیر فعال و  بدون محتوا حذف خواهد شد.

۵٫از وبلاگ های این دانشگاه برای بیان عقاید سیاسی استفاده نشود.

۶٫رعایت حقوق دانشگاه و همه اعضاء آن ضروری است.

۷٫مسئولیت نوشته های اعضاء هر بلاگ با نویسنده مطلب و مدیر بلاگ خواهد بود.

۸٫رعایت حریم خصوصی و حقوقی افراد از جمله، عدم اهانت به شخصیت های مذهبی، سیاسی، حقیقی و حقوقی کشور و به ویژه کاربران سایت ضروری می باشد.

۹٫استفاده تجاری از سرویسهای دانشگاه به هر شکل ممنوع میباشد (مگر با کسب موافقتنامه کتبی از دانشگاه).

۱۰٫عدم استفاده از فضا و امکانات وبلاگ دانشگاه برای آسیب رساندن به افراد، شبکه ها یا کامپیوترهای اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی ضروری است.

۱۱٫کاربر موظف است اگر از شخص حقیقی یا حقوقی در وبلاگ خود انتقاد کرد، در صورت درخواست شخص مذکور، لینک جوابیه آن را با ذکر مورد، در وبلاگ خود قرار دهد.

۱۲٫مدیران و نویسندگان بلاگها در این سامانه فقط اعضاء( اعضاء هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواهند بود.

۱۳٫لینک دادن به موسیقی‏ها و فیلم‏های غیرمجاز و تبلیغ برای روشهای ناسالم کسب درآمد از طریق اینترنت ( سیستم های هرمی ) و فیلتر شکن ها تخلف محسوب می‏گردد.

۱۴٫در صورتی که وبلاگی تا یکماه هیچ مطلبی نداشته باشد و یا بیش از شش ماه به روز نگردد، حق امتیاز آن در صورت لزوم به دیگری واگذار خواهد شد.

۱۵٫سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد.

۱۶٫پیشنهاد میگردد حتی الامکان در صورت استفاده از منابع در متون وبلاگ، با ذکر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوی دیگران، باعث افزایش اعتبار وبلاگ خود شوید.

 

اختیارات مدیران سامانه در قبال کاربران:

۱٫مشخصات و اطلاعات مربوط به کاربران سایت و هرگونه مطالب مربوط به آنها که روﻯ سرور دانشگاه ذخیره شده است، محرمانه بوده و در اختیار اشخاص دیگر قرار داده نخواهد شد.

۲٫ در صورت ایجاد تغییرات در توافقنامه خدمات، کاربران در جریان امر قرار خواهند گرفت تا در صورت تمایل به ادامه استفاده از این سرویس، با آن موافقت کنند.

۳٫دانشگاه هیچ مسئولیتی را در قبال مطالب مندرج در وبلاگ کاربران نمی پذیرد و مسئولیت آن بطور کامل بر عهده مدیر وبلاگ است.

۴٫مسئولیت حفظ کلمه عبور وبلاگ هر کاربر کاملاً بر عهده کاربر است و در صورت عدم حفظ آن، دانشگاه مسئول عواقب بعدی آن نیست.

۵٫دانشگاه، ضمن تلاش جهت حفظ سرویس از خطرها و نفوذ های احتمالی، هیچ گونه ضمانتی در مورد عدم ایجاد اختلال موقت در سرویس رایگان خود نمی دهد.

۶٫دانشگاه ضمن این که نسخه پشتیبان از تمامی وبلاگ ها حفظ می کند، ولی مسئولیتی در قبال آن ندارد و تهیه نسخه پشتیبان بر عهده شخص کاربر است.

۷٫دانشگاه حق ادامه دادن و یا توقف سرویس رایگان خود را در صورت لزوم، بدون دریافت مجوز از کاربران محفوظ می داند.

۸٫ایمیل خصوصی که کاربر در فرم مشخصات خویش وارد می کند، به عنوان آدرس کاربر تلقی می شود. تمامی نامه های دانشگاه به کاربر، شامل نامه های اطلاع رسانی، اخطاریه ها و غیره، به این آدرس فرستاده خواهد شد. لذا در صورت وارد کردن اشتباه این آدرس و یا تأخیر کاربر در چک کردن آن، مسئولیتی بر عهده دانشگاه نخواهد بود.

۹٫دانشگاه صرفاً یک سرویس ارسال اطلاعات به یک صفحه وب و نگهداری آن صفحه وب را بر روی سرورهای خود ارایه می کند. لذا ایجاد ارتباط با اینترنت و هرگونه امکانات لازم جهت استفاده از این سرویس و مسئولیت آن بر عهده کاربر میباشد.

۱۰٫مدیریت سامانه خود را موظف می داند حتی المقدور تمهیدات فنی برای حفظ حقوق کاربران و جلو گیری از نفوذ اخلالگران به سیستم را فراهم کند.

۱۱٫درصورت عدم رعایت موارد مندرج در موافقتنامه توسط کاربر، برحسب مورد نسبت به حذف نوشته ها، ارسال اختاریه، قطع دسترسی کاربر و مسدود شدن فوری وبلاگ مورد نظر اقدام خواهد شد.

دانلود توافقنامه